piątek, 28 sierpnia 2020

Rozkładany albumik z kopertą w środku

Udana sobotnia wycieczka? Grill z przyjaciółmi? Pożegnanie koleżanki odchodzącej z pracy? Ślub? Chrzciny? Komunia? Są różne okazje, kiedy potrzebujemy albo kompaktowego, ale pojemnego albumiku na zdjęcia, albo kartki na życzenia, któa zmieści coś więcej niż kilka linijek tekstu.

Dziś mam dla Was prosty projekt, czyli albumik wykonany z dwóch papierów scrapowych, kawałka wstążki i jednokolorowego papieru A4. Wymiary około 11 x 16 cm, grubość około 0,5 cm, czyli jest mały i poręczny, a daje nam wszystkie wspominane wyżej możliwości.


Ta konstrukcja tak bardzo przypadła mi do gustu, że zrobiłam sobie już dwie wersje kolorystyczne. Uwaga, duużo zdjęć!


Centralnym elementem jest koperta, która może pomieścić albo Wasze większe zdjęcia (do formatu 10 x 15 cm), albo portrety królów będące prezentem dla osoby, która otrzyma od Was taki albumik ;-)


Koperta z czterech stron otoczona jest panelami, które dzięki klapkom i kieszonkom zmieszczą dodatkowe, mniejsze fotografie, albo wpisane życzenia czy wspomnienia. Tu jest miejsce na Waszą fantazję i pomysłowość.Taki kompaktowy albumik wykonamy już w tę niedzielę na darmowym make&take, który odbędzie się we Wrocławiu w trakcie 19 Dolnośląskich Warsztatach Craftowych. Ilość miejsc ograniczona ;-)

Pozdrawiam serdecznie, Ania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mint dots , Blogger