piątek, 22 czerwca 2018

Identyfikator na 16 DWC

Już w następny weekend we Wrocławiu odbywają się 16 Dolnośląskie Warsztaty Craftowe. Jednym z konkursów, ogłoszonych z wyprzedzeniem na kwiatowym blogu, jest konkurs na zlotowy identyfikator. Nie mogłam się powstrzymać i popatrzcie, co zrobiłam!


W logo Kwiatu Dolnośląskiego znajduje się wiatraczek, to motyw idealny na lato. Głównym elementem mojego identyfikatora został wiatraczek na wypasie, przestrzenny i bardzo kolorowy. Jest zrobiony z papierów scrapowych i muszę przyznać, że trwałe sklejenie rogów skrzydełek w środku to była droga przez mękę ;-) Papiery scrapowe, jak wszyscy wiemy, są grube, a zatem sztywne.


Wiatraczek do towarzystwa dostał chmurki i motylki. Jego bazą jest standardowe zapięcie typowego identyfikatora, takie na klamerkę-krokodylka z agrafką. Bez problemu będę mogła przypiąć go do ubrania.


Jeszcze jest czas na zgłoszenie się do konkursu, tak więc łapcie za klej, nożyczki i do dzieła!  Swój identyfikator zlotowy zgłoście do konkursu tutaj.Zapraszam do zabawy i pozdrawiam serdecznie, Ania.

2 komentarze:

  1. Bardzo mi się podoba. Świetny pomysł z wiatraczkiem, taki wakacyjny.

    OdpowiedzUsuń
  2. No super!! świetny jest! Dziękuję za udział w wyzwaniu :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mint dots , Blogger