niedziela, 21 czerwca 2020

Albumik o leniwym spacerze

Pogoda w ten weekend barowa, nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz. To dobry pretekst do złapania za klej i nożyczki i stworzenia czegoś, co ucieszy nasze oczy. Tak oto powstał kolorowy albumik z kopert na listy. Zapraszam do oglądania zdjęć!


Konstrukcyjnie to dla mnie nic nowego. Taki albumik możecie na moim blogu zobaczyć chociażby tutaj. Ten egzemplarz ma siedem kart, a w każdej karcie jest kieszeń na dodatkowe tagi i maty na zdjęcia.


Na fotografiach dominuje błękit i zieleń, więc aby podkreślić te barwy wykorzystałam papiery w kolorach zółci, pomarańczy i fioletu, chociaż jak widać niebieski papier też się trafił. Są to papiery od Studio Tekturek i od Family Portraits - pasują do siebie idealnie.


Ozdoby to die cuts (czyli gotowe wycięte elementy: kwiaty, ptaki, tagi i etykietki) oraz małe przezroczyste naklejki z napisami. Zdjęcia wydrukowane z wąską białą ramką i w różnych rozmiarach. Dzięki temu miejscami można łatwiej podziwiać piękne papiery.


Jest to projekt prosty i całkiem szybki do zrobienia. Żadnych wymyślnych klapek, postarzania krawędzi i tuszowania ich, sznurków, ćwieków i dziurkaczy. Mimo to jest efektowny i mieści dużo fotografii i pięknych wspomnień. A o to w tym wszystkim chodzi...


Pozdrawiam serdecznie, Ania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mint dots , Blogger