poniedziałek, 19 października 2020

Albumik pocztowy z kopert na kółkach

Na Youtubie na kanale Dearly Dee trafiłam na filmik pokazujący album na kółkach wmontowanych w tylną okładkę. Konstrukcja bardzo mi się spodobała, więc zdecydowałam się zrobić sobie własny. Zapraszam Was do oglądania zdjęć!

Mój albumik jest w klimatach retro, vintage i starej poczty. Mamy tu odcienie brązu, metale i dużo cieniowania tuszem distress, do tego elementy recyklingowe w postaci starego papieru pakowego użytego do oklejenia okładki i do wykonania kopert. 


Album zamykany jest na magnesy. Przód, tył i boki okładki są sztywne i dobrze chronią jego wnętrze.


Karty albumu wykonane są z kopert z papieru pakowego, zrobionych przy wykorzystaniu tablicy do bigowania. Każda karta ma u góry dodany dodatkowy pas papieru, w którym znajdują się dziurki nawlekające kartę na kółka.


Na lewo od kart, na wewnętrznej stronie przedniej okładki, znajduje się zawiązywana na wstążeczkę dodatkowa sekcja kopert i kieszonek. Mamy w nich różne maty na zdjęcia i tagi.


Każda karta, zrobiona z koperty, ma w sobie boczną kieszeń, a w niej matę na zdjęcia. Niektóre karty są zamykane na sznurek oplatany wokół ćwieków, inne maja kieszenie boczne otwarte.Na kółka oprócz dużych kart można nawlec mniejsze elementy ozdobne, np. dodatkowe tagi.


Nie wiem czy pamiętacie, ale to już trzeci album z pocztowej kolekcji papierów od 7 dots studio. Poprzednio powstały: albumik z torebek i albumik z kopert łączonych paskami papieru. Każdy jest inny i każdy bardzo mi sie podoba.Mam nadzieję, że ta pocztowa seria Wam też przypadła do gustu!

Pozdrawiam serdecznie, Ania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mint dots , Blogger