wtorek, 30 marca 2021

Kolorowe albumiki z torebek śniadaniowych

Albumik z torebek śniadaniowych to jedna z najprostszych do wykonania konstrukcji albumowych, a jednocześnie bardzo pojemna - zmieści sporo zdjęć. Taki albumik z jednej strony jest interaktywny i urozmaicony, a z drugiej nieprzekombinowany i łatwy w obsłudze dla kogoś nie zajmującego się na co dzień scrapbookingiem.


Zrobiłam ostatnio aż trzy takie albumiki, i to dość spore, bo miały od 8 do 10 kart każdy.


Do ozdobienia ich wykorzystałam miks rozmaitych papierów scrapowych, niektóre z kolekcji, które już od dawna nie są dostępne w sprzedaży.


Udało mi się skomponować z tych papierów spójne kolorystycznie i stylowo zestawy. Mamy więc albumik żółto-różowy w stylu wakacyjnym, kwiatowy z przewagą różowego i błękitny również z motywami roślinnymi, ale z dużą ilością zawijasków.Albumiki, jak widać, zawiązywane są na wstążeczki.Konstrukcja wszystkich trzech jest dokładnie taka sama: po lewej stronie kieszeń na małe tagi i maty na zdjęcia, po prawej pusta strona na większe zdjęcie. Oczywiście każda karta ma oprócz tego dużą boczną kieszeń - wnętrze torebki, z której powstała.Mam nadzieję, że albumiki Wam też przypadły go gustu. Robiłyście kiedyś albumik takiej konstrukcji?


Pozdrawiam serdecznie, Ania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mint dots , Blogger