sobota, 4 maja 2019

Junk journal z guzikiem

W moim niebieskim junk journalu powstały kolejne strony, więc nadszedł czas na nowy post, który je Wam pokaże.


Między kartką z papieru nutowego a kartką papieru barwionego herbatą jest kieszeń z dużej koperty, więc do ozdobienia było ciut więcej niż wcześniej.


Po lewej stronie skromnie: złożona na pół papierowa serwetka przytrzymuje małą kartkę w kratkę i etykietę z butelki po winie.


Przód koperty - kieszeni ozdabia kolaż: skrawek materiału z okładki journala, naklejka, kartka ze starej książki, papiery skrapowe. Wewnątrz kieszeni kartka na notatki.


Marcowe wyzwanie junk journalowe na Art Grupie to: użyj guzika. Powiem szczerze: nie lubię guzików i ich nie używam. Postanowiłam więc, że skoro ma być guzik, to będzie pełnił funkcje praktyczne :-) Z fragmentu rękawa męskiej koszuli zszyłam prostą kieszeń zapinaną na guzik i nakleiłam ją na tył koperty. 


W sumie mamy tu trzy kieszenie na tagi i karteczki: koperta (kieszeń boczna), kieszonka z guzikiem (kieszeń od góry) i jeszcze jedna kieszeń za kieszonką z guzikiem, z której wystaje duży tag z niebieskiego papieru scrapowego.


Ostatnia strona jest ozdobiona fragmentami koronki ufarbowanymi w herbacie, a większy z nich jest kolejną kieszonką na dwie małe karteczki.


Zgłaszam więc te strony na marcowe wyzwanie "użyj guzika" na Art Grupie ATC.


Pozdrawiam serdecznie, Ania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mint dots , Blogger