środa, 11 września 2019

Junk journal z kwiatami

Kolejny miesiąc, kolejne strony w moim niebieskim junk-journalu są gotowe do pokazania Wam na blogu. Wśród moich papierków od dawna czekał na swoją chwilę chwały ścinek po wycinaniu ramki wykrojnikiem, z pięknym kwiatowym wzorem. W końcu znalazł swoje miejsce i stał się ozdobą najnowszej rozkładówki w journalu.


Mamy tu po lewej papier w nuty, po prawej papier ksero barwiony w herbacie, a po środku kopertę. Na tej kopercie powstała dodatkowa kieszonka w kwiaty, z kolażem z koronki, paska płótna z okładki i bilecika "bingo".


Po lewej stronie na papierze nutowym zrobiłam kolejny kolaż: z kwiatkiem lawendy, niebieskim płótnem, wstążką w napisy i papierem scrapowym. Zarówno w kieszonce na kopercie, jak i tutaj znajduje się stara karta biblioteczna jako tag na zapiski.


Tył koperty został ozdobiony podobnie jak przód: kieszonka na karteczki z papieru w kwiatowe pąki, a w kieszonce stare karty biblioteczne i tag z papieru scrapowego. Całość jest na tyle urozmaicona, że stronę po prawej zostawiłam całkowicie pustą. Może później odbiję sobie na niej jakieś stempelki?


Tradycyjnie w tym roku, zgłaszam swoje strony na lipcowe wyzwanie z wytyczną "kwiaty" na ArtGrupie ATC.Pozdrawiam serdecznie, Ania.

1 komentarz:

  1. Świetnie Ci wychodzi junk journal.Widać,że polubiłaś tę zabawę podobnie jak ja :) Fantastycznie wplotły się tu motywy kwiatowe.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mint dots , Blogger